Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Pilsrundāles vidusskolas 10.klases skolēni cīnīsies par titulu „Gudrs vēl gudrāks”

Pilsrundāles vidusskolas 10.klases skolēni cīnīsies par titulu „Gudrs vēl gudrāks”

Pilsrundāles vidusskolas 10. klases skolniece Annija Krikščūne ir izturējusi spēles „Ģudrs vēl gudrāks” dalībnieku atlases konkursu un trešdien, 9.aprīlī, piedalīsies jaunajā erudīcijas spēles „Gudrs, vēl gudrāks” ierakstā, ko organizē Latvijas Televīzija. Annijas klasesbiedri un audzinātāja šajā spēlē iesaistīsies kā atbalstītāji.
Erudīcijas spēle „Gudrs, vēl gudrāks” ir sākusies 2014.gada 10. janvārī, kad par visgudrākā skolēna titulu sacensību uzsāka 6. klašu skolēni, un attiecīgi līdz jūnija vidum tiks noskaidroti gudrākie katras klašu grupas skolēni Latvijā.  Piektdienu vakaros var redzēt, cik talantīgi, atjautīgi un erudīti ir jaunie cilvēki, kuri pēc desmit, divdesmit gadiem noteiks lietu kārtību mūsu Latvijā. Spēles vadītāji ir Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš.
Kompetenti eksperti katrā spēlē sagatavo atbilstošus jautājumus konkrētai vecuma grupai. Jautājumi ietver mācību vielu un sabiedriski aktuālas tēmas mūzikā, mākslā, vēsturē, politikā un citās jomās. Savus jautājumus spēles dalībniekiem gan atraktīvā video formātā, gan tiešraidē studijā sagatavo arī sabiedrībā zināmi cilvēki – kultūras jomas pārstāvji, zinātnieki, sportisti, politiķi, mūziķi un citi.

10.klases audzinātāja Daiga Saka