Šodien vārda dienas svin: Jāzeps

Vēsture

Pilsrundāles vidusskola

Pilsrundāles vidusskola ir skola ar savu es, šo skolu raksturo ne tikai tās vadība un darbinieki, bet arī skolēni. Tā kā Pilsrundāles vidusskola nav viena no tām lielākajām skolām, viena vecuma skolēni pazīst viens otru. Visa vidusskola ir kā viena liela ģimene, visi viens otru pazīst un viens ar otru draudzējas. Dzīve skolā nebūtu iedomājama ne tikai bez klasesbiedriem, bet arī citu klašu skolēniem.
Katrā klasē ir pa kādam aktīvam skolēnam. Visi šie aktīvie skolēni katru nedēļu tiekas skolēnu domes sapulcēs, kur lemj par skolā notiekošo. Bieži vien skolēnu dome rīko skolā iemīļotus pasākumus, piemēram, veselības nedēļas, fotostūrīšus un orientēšanās sacensības.
Skolas dzīve nebūtu iedomājama arī bez skolotājiem. Pilsrundāles vidusskolā visi skolotāji ir pretīmnākoši un saprotoši. Uz šiem skolotājiem vienmēr var paļauties. Pateicoties lielajai pieredzei, viņi zina, kā rīkoties dažādās situācijās, un, protams, prot lieliski pasniegt mācību vielu.
Skolā katrs skolēns var iesaistīties dažādos pulciņos, piemēram, tautas dejās, korī, ansamblī, vieglatlētikā un citos pulciņos. Skolēniem ir iespēja apmeklēt arī mūzikas un mākslas skolu.

Svitenes skola

Izveidojoties Rundāles novadam, no 2009. gada 30.jūlija kā Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienība darbojas Svitenes skola.

Bērsteles skola

Izveidojoties Rundāles novadam, no 2009. gada 30.jūlija kā Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienība darbojas Bērsteles skola.

Pilsrundāles vidusskola

Mūzikas un mākslas skola

Kopš 2011.gada 1.septembra sāk darboties Rundāles novada Mūzikas un mākslas skola.