Šodien vārda dienas svin: Aldona, Česlavs

2022./2023.m.g. Mākslas nodaļā:

Mākslas skolas stundu saraksts

Sasniegumi Mākslas nodaļa 2022./23. mācību gadā

Šogad no 19. līdz 21. decembrim Mākslas nodaļa skolas 1. stāva gaitenī un 2.stāva vestibilā bija iekārtojusi audzēkņu darbu skati.  Ikviens tika aicināts skatīt, vērtēt un priecāties par Mākslas nodaļas audzēkņu paveikto šī mācību gada 1.semestrī.

Mākslas nodaļas 1.kursa audzēkne Patrīcija Pekšte saņem atzinību Latvijas mākslas skolu audzēkņu vizuālās mākslas konkursā “Pils. Sēta. Pilsēta” par savu Rundāles pils gleznojumu. Sveicam un lepojamies!

Mūsu audzēknēm Madarai Leinei un Amandai Augstkalnei atzinības vizuālās mākslas konkursā Jāzepa Vītola mūzika “Ziemeļblāzma”

Mākslas nodaļas ekskursija

Mākslas nodaļas audzēkņi iepazina Vilhelma Purvīša glezniecību Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā. Rīgas mākslas telpā izstādē ‘’Skaņurīki. Eksperimentālā laboratorija.” priecājās par neparastām skaņu ainavām un neparastiem instrumentiem, kas tās rada. Trešās klases meitenes izmantoja iespēju piedalīties LTV raidījuma Kultūrtdeva ierakstā.

Sasniegumi konkursā “Mūsu pasaule, mūsu nākotne”

Mākslas nodaļas 3 audzēkņu – Kristas Koroļovas, Amandas Augstkalnes, Liliānas Kauzas – darbi ir žūrijas atlasīto 369 interesantāko darbu no Latvijas mākslas skolām vidū konkursā “Mūsu pasaule, mūsu nākotne” Šie darbi tiks iekļauti vienotā vides objektā “Mūsu saule”, kas no 2022. gada 9. oktobra līdz 2023. gada 15. janvārim. būs apskatāms pie Latvijas Nacionālais mākslas muzeja Latvijas bankas simtgades veltītās izstādes “Vērtību zīmes” norises laikā. Apsveicam! Un paldies visiem audzēkņiem, kuri piedalījās konkursā!