Šodien vārda dienas svin: Mirta, Ziedīte

Daiļrunas konkurss Pilsrundāles vidusskolā

27.martā Pilsrundāles vidusskolā notika Bauskas un Rundāles novadu daiļrunas un literāro uzvedumu skate, ko rīkoja Rundāles novada dome kopā ar Bauskas BJC
Tas bija plašs notikums visas dienas garumā, jo pieteikušies konkursam bija 45 daiļrunātāj un 10 literāro uzvedumu un teātra izrāžu dalībnieki.
Konkursu vērtēja aktieris Jānis Kaijaks, režisore Paula Pļavniece un VISC vecākā referente Dace Jurka.
Šoreiz konkurss norisinājās kā literārā kafejnīca- pie galdiņiem, Plūdoņa gada noskaņas radīja Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un pedagoģes Guntas Šurnas zaķi no „Zaķīšu pirtiņas”.
Rezultāti ir patīkami, jo 23.aprīlī Zemgales atlasē Pilsrundāles vidusskolu pārstāvēs daiļrunātājs Ralfs Ivanovs un skolas audzēkņi- teātra studijas „Savējie” dalībnieki ar izrādi „Par sunīti un kaķīti”.
Konkursa organizatore – L.Lauskiniece