Šodien vārda dienas svin: Konrāds, Sebastians

Priekšmetu skolotāji

Pedagoģiskais personāls Pilsrundāles vidusskolā un struktūrvienībās 2020./2021.m.g.

  • DAINA BERGMANE – krievu valoda
  • ILGVARS ŪDRIS – dizains un tehnoloģijas, interešu izglītība
  • LIGITA BŪMEISTARE – ekonomika
  • LĪGA LIGITA FELDMANE – latviešu valoda un literatūra
  • ULDIS VEIHMANIS –  latviešu valoda un literatūra pamatskolā
  • ZANE IESALNIECE – vācu valoda
  • DITA VOROBJOVA – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • AGRITA JERŠOVA – vēsture pamatskolā, sociālās zinības
  • AIJA KIVRIŅA – dizains un tehnoloģijas
  • IVETA MARUŠĒNA – ķīmija vidusskolā
  • INETA PILVERTE – profesionālās ievirzes izglītības skolotāja
  • INITA PIČUGINA – sākumskolas skolotāja, matemātika
  • INTA POČA – informātika, datorika
  • VITA ROZĒNA – bioloģija 7.-12.klasē, dabaszinības 5.-6.klasē,  ķīmija 8.,9.klasē
  • DAIGA SAKA – latviešu valoda un literatūra
  • IRĒNA SALTĀ – mūzika
  • BAIBA STRAUTNIECE – sākumskolas skolotāja
  • MARINA TANONA – angļu valoda 4.-9.klasē
  • MĀRA ZVIRGZDA – angļu valoda 1.-3. klasē
  • ILGA VAIČŪNE – sākumskolas skolotāja, latviešu valoda un literatūra, teātra māksla
  • AIGA VANGALE – interešu izglītība
  • ANNA VASIĻEVSKA – matemātika
  • ROMUALDS VASIĻEVSKIS – fizika, datorika, inženierzinības
  • VILNIS ZARIŅŠ – sports, sports un veselība
  • ANTRA ZELMENE – sākumskolas skolotāja
  • GUNTA NOVIKA  –  profesionālās ievirzes izglītības skolotāja
  • AIJA UŠEROVSKA – vizuālā māksla, tehniskā grafika, kulturoloģija, kultūras pamati
  • AINA BĒĶE – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • MARIKA DROZDOVA-LEĢE – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • MAIJA RIKMANE – sākumskolas skolotāja
  • AIGARS ČUDARS – profesionālās ievirzes izglītības skolotājs
  • ĪRA ROZENTĀLE –  profesionālās ievirzes skolotāja
  • INESE LAVRINOVIČA – profesionālās ievirzes izglītības skolotāja
  • ŽANNA MATULĒVIČA – matemātika pamatskolā
  • ALEKSANDRS ŠUTKA – sports, sports un veselība
  • ELITA RŪTIŅA – Latvijas un pasaules vēsture vidusskolā, ģeogrāfija 7.-11.kl., vēsture un sociālās zinātnes 10.kl.
  • LIENE ĀBOLIŅA – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • MAIRITA ŠITKA – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • INESE MEŽKAZE – profesionālās ievirzes izglītības skolotāja
  • AGNESE BELRUSA – sākumskolas skolotāja