Šodien vārda dienas svin: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Priekšmetu skolotāji

Pedagoģiskais personāls Pilsrundāles vidusskolā un struktūrvienībās 2018./2019.m.g.

  • DAINA BERGMANE – krievu valoda
  • ILGVARS ŪDRIS – mājturība un tehnoloģijas zēniem
  • KRISTĪNE BALTA – ekonomika
  • LĪGA LIGITA FELDMANE – latviešu valoda un literatūra
  • ZANE IESALNIECE – vācu valoda
  • DITA VOROBJOVA – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • AGRITA JERŠOVA – vēsture pamatskolā, sociālās zinības
  • AIJA KIVRIŅA – mājturība un tehnoloģijas meitenēm
  • LILITA LAUSKINIECE – kulturoloģija, profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā
  • ANDA LIŠKAUSKA –  latviešu valoda un literatūra
  • IVETA MARUŠĒNA – ķīmija vidusskolā
  • SARMĪTE RUTKA – logopēdija
  • INITA PIČUGINA – sākumskolas skolotāja
  • INTA POČA – informātika
  • VITA ROZĒNA – bioloģija, dabaszinības, veselības mācība
  • DAIGA SAKA – latviešu valoda un literatūra
  • IRĒNA SALTĀ – mūzika
  • AINA SIMONOVA – angļu valoda
  • BAIBA STRAUTNIECE – sākumskolas skolotāja
  • MARINA TANONA – angļu valoda
  • ILGA VAIČŪNE – sākumskolas skolotāja, interešu izglītība
  • AIGA VANGALE – interešu izglītība
  • ANNA VASIĻEVSKA – matemātika
  • ROMUALDS VASIĻEVSKIS – fizika, informātika
  • VILNIS ZARIŅŠ – sports
  • ANTRA ZELMENE – sākumskolas skolotāja
  • GUNTA NOVIKA  –  profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā
  • INTA ZELMENE – matemātika
  • AIJA UŠEROVSKA – vizuālā māksla
  • AINA BĒĶE – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • DANUTE KURUĻENKO – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • MARIKA DROZDOVA-LEĢE – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • MAIJA RIKMANE – sākumskolas skolotāja
  • RUDĪTE GUSTIŅA – interešu izglītība
  • ĪRA ROZENTĀLE –  profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā
  • SANDRA SIKLE – latviešu valoda un literatūra
  • INESE LAVRINOVIČA – profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā (vokālā mūzika)
  • VLADIMIRS BEREZINS – profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā (ģitāras spēle)
  • SOLVEIGA SELGA – profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā (klavierspēle)
  • ŽANNA MATULĒVIČA – matemātika pamatskolā
  • SIGNE SŪNAIKA – psiholoģija
  • GUNTA ŠURNA – profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā
  • ALEKSANDRS ŠUTKA – sports
  • ELITA RŪTIŅA – vēsture vidusskolā, ģeogrāfija
  • LAUMA ĀRENTE – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • DMITRIJS ŠČEGOĻEVS – profesionālās ievirzes skolotājs mākslas skolā
  • MAIRITA ŠITKA – pirmsskolas izglītības skolotāja
  • INESE MEŽKAZE – profesionālās ievirzes skolotāja mākslas skolā
  • AIJA VANAGA-PURIŅA – ķīmija pamatskolā