Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Tērpu modes skate “Lelle”

Tērpu modes skate “Lelle”

1.aprīlī Bērsteles skolas skolnieces piedalījās BJC rīkotajā Tērpu modes skatē “Lelle”. Šajā konkursā bija jāveido tērpu kolekcija savām lellēm vai arī tērpu kolekcija sev vai draugiem, papildinot vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu “Trejdeviņas saules lec” tēmu. Konkursa dalībniekiem bija jāizpēta saules zīme Eiropas Savienības valstu etnogrāfijā un iegūtās atziņas vai asociācijas realizēt oriģinālos tērpos. Konkursā piedalījās un atzinību guva 1.b klases skolnieces: Lāsma Rozenberga, Maruta Opočkina, Kristīne Santa Pētersone – savai tērpu kolekcijai iegūstot nomināciju “Saullēkts”. Savukārt 5.b klases skolniece Kitija Anda Pētersone ieguva nomināciju “Saulīte”. Pateicības par skolēnu sagatavošanu konkursam un īpaši sagatavotus BJC diskus ar dažādu izstāžu darbiem turpmākajai iedvesmai saņēma skolotājas : Līga Bajāre un Gunta Šurna.