Šodien vārda dienas svin: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Projektu nedēļa

No 5. februāra līdz 9. februārim skolā notika projektu nedēļa!

Projekta darbs kā mācību metode piedāvā izdevību pētīt skolēnam to, kas viņu visvairāk interesē, dziļāk apgūt pētīšanas un IT prasmes, mācīties sadarbību un sava darba prezentēšanas prasmes. Darba gaitā skolēni secināja un sāka saprast, cik svarīgi ir šādu nedēļu saplānot, lai sasniegtu rezultātu. Analizēja, kas izdevās, kur kļūdījās plānojot, ko vajadzēja darīt citādi.  Projekts nav tas darbs, ko var ātri dabūt gatavu. Projektu izstrādē izmantoja vairākos mācību priekšmetos gūtās zināšanas un prasmes. Tika pieteikti un prezentēti 19 dažādi projekti.

• 1-6. klašu projekti notika pie klašu audzinātājiem;
  • 7.ab, 8. ab, 11. klases skolēni izvēlējās projektus pie mācību priekšmetu skolotājiem atbilstoši savām interesēm;
  • 10. klases skolēnu projekts bija referātu izstrāde kādā mācību priekšmetā un paveiktā darba prezentēšana;
  • 9. un 12. klases skolēniem notika mācību stundas eksāmenu priekšmetos.

Projektu nedēļas noslēgumā skolēni demonstrēja kompleksu sniegumu. Gala rezultāts ir iepriecinošs!  Liels paldies visiem par darbu!

Skatīt foto reportāžu!