Mūzikas un mākslu skola

Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļa

Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības Mūzikas un mākslas skolā mūzikas nodaļā 2015./2016.m.g. mācās 30 skolēni. Skolotājas Solveigas vadībā klavierspēli mācās 12 skolēni. Ģitāras spēles skolotājs Valdis Berezins palīdz apgūt ģitāras spēli 11 skolēniem. Kora klasē dziedāšanas mākslu apgūst 7 skolēni.
2015.gada30. septembrī Rundāles pils baltajā zālē notika Pilsrundāles struktūrvienības Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas klavierklases skolotājas Solveigas Selgas solo koncerts. Koncertā muzicēja klavierklases 1. klases audzēknis Hugo Balta, 2. klases audzēknes Megija Sabaļauska, Sanita Kurta, Marika Turka, Anastija Stabrovska, 3. klases audzēkne Sofija Mežkaze, Mākslas skolas audzēkne Anastasija Strautniece, absolvente Daila Brigmane.
Ģitāras spēles skolotājs Valdis Berezins 2015.gada8. oktobrī muzicēja Svitenes muižā, Skolotāju dienai veltītajā pasākumā ilggadējiem skolotājiem.
2015.gada 13.oktobrī Pilsrundāles Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas klavierklases audzēkņiem tehniskās ieskaites. Pirmajai klasei jāspēlē divas etīdes, etīde un divas gammas otrajai un trešajai klasei.
Ģitāras spēles klasei tehniskās ieskaites notiks 2015.gada 20.oktobrī.