Šodien vārda dienas svin: Igmārs, Ilgmārs, Nanija

Skolas avīze

Popielā atrāda astoņus satriecošus priekšnesumus

  1. aprīlī Pilsrundāles vidusskolā notika popiela, kurā varēja satikt dažādas pasaules slavenības, piemēram, Musiqq un pat jauno FreeStyle. Skatītāju vērtējumam tika nodoti astoņi satriecoši priekšnesumi no 3., 4.a ,5.a ,5.b, 7., 8.a, 10. un 11. klašu skolēniem, kuri neslinkoja un parādīja, uz ko ir spējīgi.

Šogad pirmo vietu dalīja princese Elza jeb Megija no 4.a klases un 8.a klase ar dziesmu “Thrift Shop”. Uzvara bija godam nopelnīta, jo īpaši ar Edija Treiģa drosmīgo uznācienu, kad palika skaidrs, ka pirmā vieta garantēta.
Otro vietu izcīnīja 10.klase ar savu, nedaudz uzlaboto VITAS dziesmu “Седьмой элемент / The 7th Element”. Jaunietis un dalībnieks Roberts Romānovs izsakās šādi: “Sākumā bija neliels cringe (~neērti), bijām nedaudz sabijušies, pēc tam uzradās haips (~ bijām patīkami satraukti) un tad jau puslīdz aizgāja tā štelle ( ~ lieta). Nekas nebūtu izdevies bez poņas ( ~ sapratnes), ņuhas ( ~ ožas) un čuja ( ~ sajūtas) palīdzības. Kā arī paldies mazo klašu meitenēm, kuras jūtu uzplūdā pievienojās pūlim. Liels respekts (~ cieņa) Ralfam Niklāvam Leitānam par drosmi attēlot galveno solistu Vitas.”
Un trešā vieta tika 5.a klasei jeb “Bermudu Divstūrim” ar dziesmu “Boja”. Meitenes bija paveikušas labu darbu un priecēja skatītāju acis.
Šī gada popiela bija pilna jautru emociju un dažādu mūzikas stilu. Skolēni labi pavadīja laiku, gatavojot un radot savus priekšnesumus, nebija jūtama agresija vai konkurence. Skolēni neskrēja pēc uzvaras, bet gan, lai piedalītos un vienkārši parādītu sevi un savas mīļākās dziesmas. Zālē valdīja priecīgas emocijas un skaļi aplausi, visi izskatījās laimīgi.
Ēriks Volkovs