Šodien vārda dienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris

1.b klases Vecāku diena un talka

25.aprīlī Bērsteles skolā notika Lielā talkošana, kuras laikā katra klase un pirmsskolas grupiņas sakopa sev norādīto teritoriju skolas apkārtnē. Mazākie skolēni lasīja žagariņus, savukārt lielākie stādīja puķes.
1.b klasei šajā dienā notika arī Vecāku diena. Vecākiem bija iespēja vērot mācību stundas, apmeklēt skolas muzeju, kā arī piedalīties nelielā lekcijā par bērnu audzināšanu. Skolotāja Līga Bajāre demonstrēja video sižetu ” Kā izaudzināt bērnu bez pēršanas?” Skolotāja un vecāki savā starpā dalījās ar savu pieredzi un novērojumiem. Vecāki tika iepazīstināti arī ar mājas lapu www.paligsvecakiem.lv, kuru palasot, bērni tiek izprasti vairāk. Tika veikta eksperimentāla anketēšana ar kuras palīdzību tika noskaidrots, cik daudz skolēni zina par saviem vecākiem un otrādi. Pēc tam visi devās talkot, sakopjot klasei norādīto teritoriju, kā arī palīdzēja atjaunot smilšu kasti – vedot un līdzinot smiltis. Tad draudzīgā gaisotnē tika kurināts ugunskurs un ceptas desiņas. Skolēni iepriecināja skolotāju un vecākus ar pašu sagatavotu muzikālu koncertu brīva dabā.