Šodien vārda dienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Rakstnieki Rundālē

RAKSTNIEKI RUNDĀLĒ- tāds ir Pilsrundāles bibliotekāres A.Ramanes kūrēts projekts, kura 2. tikšanās ar dzejnieci un lielisku pasaku autori Māru Cielēnu notika Pilsrundāles vidusskolā 25.februārī.
„Mazā, sirmā kumeliņā jāj pa ceļu pasaciņa, jāj un jāj, un neapstājas- zemes virsū nav tai mājas”, vai patiešām Aspazijas laikā bērni neticēja pasakām? Vai tiešām šodienas bērnu prātus aizņem tikai vampīri, staigājošie miroņi, transformeri. Vai Tuksaks un Mamolis, un lokomotīve Elvīra, un Vasaras Tumsiņa, un Lidojošā Avīze vairs nerosina bērnu fantāziju? Mūsu skolēni apliecina, ka vismaz daļai ar iztēli viss ir kārtībā- par to liecina gan ilustrētās M.Cielēnas pasakas, gan pašu uzrakstītie darbi. Visveiksmīgāk savu redzējumu, rakstītprasmi un organizāciju parādīja:
Kitija Gāže, Kristiāns Gončaruks, Adrians Burkāns (sk.S.Pavlova), Gundars Nākmanis, Juta Bičevska, Edijs Treiģis, Liliana Rozenberga, Kristers Odziņš, Amanda Patrīcija Rokača (sk.L.Feldmane), Dace Lauciņa, Liāna Kaulene, Ņikita Skodorva (sk.I.Vaičūne), Arta Aurēlija Ikerte, Anastasija Strautniece, Daila Brigmane (sk.A.Liškauska).
Lai pasaku brīnums nebeidz pārsteigt! Satiksimies aprīlī, kad pie mums viesosies viena no interesantākajām mūsdienu prozaiķēm Gundega Repše.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga Feldmane