Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Jauno vides pētnieku forums “Skolēni eksperimentē”

Jauno vides pētnieku forums “Skolēni eksperimentē”

25.februārī mūsu skolas skolēni no 2.b klases – Karīna Maļuta un Megija Ģirupniece, un skolotāja Līga Bajāre, kā arī 7.klases skolēni Dāniels Tanona, Eriks Volkovs, 5.a klases skolēni Ralfs Strioga un Amanda Rokača, 8.klases skolniece Santa Kivriņa, 6.klases skolniece Daila Brigmane un bioloģijas skolotāja Vita Rozēna piedalījās Bauskas Bērnu un jauniešu centrā Jauno vides pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē”. Dalībnieki savā stāstījumā iepazīstināja klātesošos ar veiktajiem pētījumiem, novērojumiem un eksperimentiem, kas veikti saistībā ar vidi.
7.klases skolēni Dāniels Tanona un Ēriks Volkovs, 5.a klases skolnieks Ralfs Strioga kļuva par konkursa uzvarētājiem un ieguva Ceļazīmi Pilsrundāles vidusskolas eksperimentam “Ūdens spiediena spēks” uz jauno vides pētnieku forumu “Skolēni eksperimentē” 2015.gada 14.martā Rīgā LU Ķīmijas fakultātē.