Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Projektu Nedēļa no 5. līdz 9. Februārim

Projektu Nedēļa no 5. līdz 9. Februārim

Pilsrundāles vidusskolā šogad Projektu nedēļa noritēs no 5. līdz 9. februārim, un piektdien, nedēļas noslēgumā, skolēniem tiks dota iespēja demonstrēt un aizstāvēt savu projektu sasniegtos rezultātus.  

Projektu nedēļā, kā parasti, skolā valdīs neierasta gaisotne, jo teju visu klašu skolēni savas ierastās mācību stundas aizvietos ar cita veida mācīšanos – izpētii, zinātkāri un radošu darbu neierastās izpausmēs. Tikmēr topošie absolventi – 9. un 12. klases skolēni – rūpīgi gatavosies eksāmeniem, tādēļ projektu nedēļas laikā viņiem notiks mācības pēc speciāli izveidota stundu saraksta. 

Savukārt 7., 8. un 11. klases skolēnus  no 15. līdz 25. janvārim aicinām izvēlēties savām interesēm un kompetencēm atbilstošāko projektu un pieteikties pie skolotāja personīgi. Dažos projektos vietu skaits var būt ierobežots, tādēļ projekta izvēli neatliekat uz pēdējo brīdi!

1.-6. klases skolēni darbosies savu klases audzinātāju vadībā.

7., 8. un 11. klases skolēniem jāizvēlas kāds no zemāk norādītajiem projektiem.