Šodien vārda dienas svin: Lolita, Vitolds

Atvērto durvju diena 25.aprīlī Mūzikas un mākslas skolā

Atvērto durvju diena 25.aprīlī Mūzikas un mākslas skolā

Atvērto durvju diena 25.aprīlī Mūzikas un mākslas skolā.2024. gada 25. aprīlī Mūzikas un mākslas skola organizēja “Atvērto durvju dienu”. 1. un 2. klases skolēni devās apskatīt Mūzikas un Mākslas klases.Mākslas klasē mūs sagaidīja skolotāja Svetlana Rājeva. Viņa pastāstīja topošajiem Mākslas klases skolēniem, ko un cik ilgi mācās Mākslas nodaļā. Ar lielu aizrautību bērni aplūkoja nelielo izstādi, kur varēja redzēt gan zīmējumus gan gleznojumus, gan keramikas darbus, gan tekstilmākslas darbus. Sākot ar nākamo mācību gadu Mākslas nodaļā jāmācās 7 gadus. Cik daudz var iegūt 7 gadu laikā, to noteikti uzzinās tie bērni, kas jau nākamajā mācību gadā uzsāks mācības Mākslas nodaļā! Gaidām jūs!

Mūzikas klasē bija iespēja aplūkot 2 klavieres, bija iespēja paspēlēt, ieskanējās daudzbalsīgs klavieru  ansamblis! Pie lielā spoguļa topošie dziedātāji varēja vērot savu prasmi skaisti un skanīgi dziedāt.Ģitāras spēles klasē skolotājs Aigars Voitišķis un 2. klases skolēns Ervīns Cuzanovskis demonstrēja ģitāras skanējumu. Mūzikas skolā vēl tiek apgūta saksofona spēle. Mūzikas skolā visu instrumentu spēli un dziedāšanu būs jāmācās 8 gadi. Arī Mūzikas nodaļa gaida nākamos mūziķus – māksliniekus!

Konsultācijas Mūzikas nodaļā 3. un 4. jūnijā plkst. 17.00-18.30.
Iestājeksāmens 5. jūnijā plkst. 17.00
Mākslas klasē iesniegumus pieņems līdz 5. jūnijam.
Iesniegumi pieejami Pilsrundāles vidusskolas mājas lapā.

Tuvāka informācija pa tel. 25449148 – Ineta Pilverte
struktūrvienības MMS vadītāja.