Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Pēdējais zvans Pilsrundāles vidusskolā

Pēdējais zvans Pilsrundāles vidusskolā

Kā katru gadu viens no svarīgākajiem jautājumiem šajā dienā – ko 9.un 12.klases skolēni būs izdomājuši un kā atvedīs savas audzinātājas uz skolu.

Kā pirmie skolā ieradās 9.b klases skolēni ar audzinātāju Zani Iesalnieci. Viņi savu skolotāju atveda ar izpušķotu taksometru. Nākamie skolai tuvojās divpadsmitie un viņu audzinātāja skolotāja Aiga Vangale. Skolēni bija saģērbušies armijas formās un, raitā solī soļojot, pavadīja limuzīnu ar Latvijas karodziņu, kurā tika atvesta skolotāja. Visilgāk tika gaidīta 9.a klases audzinātāja. Klīda slepenas runas, ka būs kaut kas īpašs. Jā, un bija arī. Pēc ilgas gaidīšanas virs skolas parādījās helikopters, un pēc dažiem riņķiem virs mūsu galvām tas nolaidās sporta laukuma centrā. Un tad mēs ieraudzījām arī 9.a klases audzinātāju Daigu Saku .

Pēc sagaidīšanas sekoja svinīgais pasākums aktu zālē, kurā devītos un divpadsmitos sveica gan skolas direktore, gan skolēnu domes prezidente Sabīne Matulēviča. Kā katru gadu šajā pasākumā zvērestu nodod jaunais skolēnu domes prezidents, un tas bija 10. klases skolēns Linards Zvaigzne.

Ļoti atraktīvus priekšnesumus bija sagatavojuši gan devītie, gan divpadsmitie. Vēlreiz visi varējām pārliecināties par viņu izdomu un talantiem.

Pēc tam nākamos skolas beidzējus sveica gan 1.klases, gan 8. un 11. klases skolēni.

Kad jaunie skolas karognesēji bija iznesuši skolas karogu, skanēja zvans uz pēdējo mācību stundu.

Paldies visiem par ieguldīto darbu šī pasākuma sagatavošanā un norisē.