Šodien vārda dienas svin: Fanija, Vēsma

Comenius projekts Pilsrundāles vidusskolā

Comenius projekts Pilsrundāles vidusskolā

Pilsrundāles vidusskola turpina realizēt ESM programmas Comenius projektu. No 06.05. līdz 11.05. skolā darba vizītē uzturējās Vācijas, Polijas, Turcijas un Spānijas partnerskolu skolēni un skolotāji. Projekta temats : mūzikla „Vēl viena zvaigzne Eiropai” iestudēšana.
Darba vizītes laikā projekta dalībnieki apguva aktiermeistarības pamatus L.Lauskinieces un G.Fehn vadībā. Tika papildināts un uzlabots galīgais mūzikla scenārija variants.
Projekta norises nedēļas laikā jaunieši no partnerskolām dzīvoja mūsu skolēnu ģimenēs, kas izvērtās par jaunu un interesantu pieredzi. Ārpus nodarbību aktivitātēs un ģimeņu rīkotajos pasākumos veidojās draudzība un izpratne par atšķirīgo un kopīgo dažādu tautu kultūrās, kas noteikti ir viens no projekta ieguvumiem.