Šodien vārda dienas svin: Egils, Egīls, Nauris

Mūzikas un mākslas skolas aktivitātes

Mūzikas un mākslas skolas aktivitātes

Pilsrundāles Mūzikas un Mākslas skolas Mūzikas nodaļas skolēni 2015. gada 1. novembrī apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai noklausītos Ziemas mūzikas festivāla WINTERFEST atklāšanas koncertu ar The Katona Twins (ģitāru duets, Ungārija) piedalīšanos.
Programmā bija iekļauti  Bahs, Rosīni, De Falja, Tedesko, Pjacolla, The Katona Twins muzikālie darbi. Skolēniem bija iespēja noklausīties augstvērtīgu klasiskās ģitāras skanējumu. Pirms koncerta Mūzikas nodaļas skolēniem tika izrādīta Latvijas Nacionālā bibliotēka, sākot ar 12 stāvu. Īpaši interesanti bija redzēt  Krišjāņa Barona “Dainu skapi”, daudzās grāmatas, ASV dāvināto globusu un Bērnu bibliotēkas nodaļu.
2015. gada 10. novembrī notika Vokālās nodaļas Kora klases mācību priekšmeta “Dziedāšana” Mācību koncerts.
2015. gada 17. novembra rītā Mūzikas nodaļas skolēni piedalīsies Latvijas Dzimšanas dienai  veltītajā svinīgajā pasākumā.
Sirsnīgi sveicieni Latvijas Dzimšanas dienā!