Šodien vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds

Pilsrundāles vidusskolas sasniegums

Pilsrundāles vidusskolas sasniegums

Sabiedriskā organizācija “Draudzīgā aicinājuma fonds” 12.novembrī Cēsīs gaidīja Latvijas skolu pārstāvjus. Uz apbalvošanas pasākumu bija uzaicinātas 55 skolas, starp tām arī Pilsrundāles vidusskola. Balvu pasniegšanas ceremonija notika Cēsu Vidzemes koncertzālē.

Uzaicinātās skolas godināja par sasniegumiem mācību priekšmetu mācīšanā, galvenās balvas pasniedza par teicamiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos.

Draudzīgā aicinājuma fondu, kuru vada pensionētais pedagogs Jānis Endele un kura aktivitātēs lielu darbu iegulda Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pedagogi, zina izglītības darbinieki visā Latvijā. Fonds, izmantojot Izglītības un zinātnes ministrijā pieejamos eksāmenu rezultātus, no gada gadā veido savu Latvijas skolu reitingu. Ja to aplūko viena mācību gada skatījumā, skolu sarindošanās uzrāda arī kādas lielas veiksmes, bet, sekojot līdzi Draudzīgā aicinājuma fonda reitingiem no gada gadā, redzamas likumsakarības, pa kādu ceļu virzās katra no skolām.

Balvu saņēmēju vidū par aizvadītā mācību gada absolventu sasniegumiem bija arī mūsu skolas pārstāvji. Tika saņemts Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojums nominācijā : Angļu valoda – Mazā Pūce, grāmata un diploms par izciliem sasniegumiem angļu valodā un  angļu valodas mācīšanā. Skolotāja Aina Simonova.

Diploms Pilsrundāles vidusskolas vadībai par izcilu mācību darba organizāciju.

Saskaitot lauku vidusskolu skolēnu sasniegumus, kopvērtējumā mūsu skola ir ierindojusies 2.vietā Latvijas lauku vidusskolu grupā.

Vislielākais gandarījums ir, ka, neskatoties uz apstākļiem, Latvijā izglītības procesi nav palikuši uz vietas. Par to lielākais paldies skolotājiem.

Direktores vietniece izglītības jomā Pilsrundāles vidusskolā  Daiga Saka

Vēl lasīt arī šeit: