Šodien vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds

Mācību gada noslēgums

Mācību gada noslēgums

Paņem mīļās bērnu dienas,
Savu sapni, labās domas
Gaišu skatu, gudru sirdi
Kāp, kalnā kāp!

Skolas telpas saldi smaržo pēc krāšņi saplaukušajām peonijām un rīta svaigumā skolēni, svinīgi saposušies, steidzās uz skolu vēl pēdējo reizi šajā mācību gadā. Arī šogad pēdējā skolas diena mūsu skolā noritēja svinīgā un skaistā pasākuma noskaņās.

Pasākumu atklājām ar skolas himnas nodziedāšanu

Pēc skolas direktores Daigas sakas uzrunas – atskata uz aizgājušo mācību gadu un laba vēlējumiem – uzsākām savu izcilnieku sveikšanu. Šajā nopietnajā darbā direktori atbalsta direktora vietnieces Aiga Vangale un Līga Kirilko.

Saņemt diplomus tika aicināti skolēni, kuri ar panākumiem piedalījušies dažādos konkursos un olimpiādēs.

Mūsu skolas deju kolektīvi šogad skatēs sasniedza augstus novērtējumus un saņēma skolas pateicības.

Kopīgi atskatījāmies uz mūsu skolas dalību projektā Ersamus+

Arī skolēni ar sasniegumiem sportā tika sumināti.

Iespējams vissvarīgākais dzīvē ir neatlaidīgs un uzcītīgs darbs, tādēļ ar skolas pateicībām tika apbalvoti skolēni, kuru smagais ikdienas darbs rezultējies ar labām un teicamām sekmēm. Paldies tika teikts arī klašu audzinātājiem. Pašus pirmos sveica sākumskolas censoņus:

Mūsu skolas skolēnu dome sniedza pārskatu par skolā notikušajiem pasākumiem. Skolas direktore izteica pateicību par sadarbību skolēnu domes prezidentei Dafnei Rencei.

Pēc tam diplomus par labām un teicamām sekmēm saņēma pamatskolas skolēni.

Tāpat godināti tika arī Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

Pasākuma izskaņā, visi vienojāmies aizkustinošā Prāta vētras dziesmā “Mana dziesma”