Šodien vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds

Pēdējais zvans Pilsrundālē 2024

Pēdējais zvans Pilsrundālē 2024

Laiks apstājies!
Tik mazu brīdi vēl
Ļauj atmiņām kā kaijām pāri gadiem traukt…

Ar maigo ceriņu smaržu tika ieskandināts 9. un 12. klašu pēdējais zvans. Tas ir neliels atelpas brīdis pirms lielajiem dzīves notikumiem – valsts pārbaudes darbiem.

Šogad 16.maijs, kad skolas zvans 9. un 12. klašu skolēniem mūsu skolā iezvanījās pēdējo reizi, bija pavasarīgi skaists un saulains rīts. Turpinot mūsu skolas tradīcijas, arī šogad topošie absolventus savus audzinātājus uz skolu atgādāja neierastos transporta līdzekļos. Katru gadu tas tiek glabāts noslēpumā un ikviens mūsu skolā ar ziņkāri gaida pasākuma dienu – kādu jautru pārsteigumu skolēni būs izdomājuši šoreiz?

9. klases skolēni savu audzinātāju Dagniju Černaju sēdināja baloniem rotātā John Deere traktorā

Savukārt 12.klases audzinātāja Daina Bergmani lepni ieradās saulaini dzeltenā zaporožecā.

Pēc jautrās topošo absolventu un viņu klases audzinātāju ierašanās, uz brīdi piestāja svinīgā pasākumā. Ar dziesmām un laba vēlējumiem, ar sirsnīgiem vārdiem un ceriņu smaržu gaisā, 9. un 12. klašu skolēni atvadījās no mācībām Pilsrundāles vidusskolā. Vēl pēdējo reizi izejot skolas gaiteņus skolas zvana un skolas biedru uzmundrinājumu pavadībā.

12.klase

Vēlam viņiem izturību un gudrību eksāmenu laikā!