Šodien vārda dienas svin: Egils, Egīls, Nauris

Ir iegādāts jauns sporta inventārs

Ir iegādāts jauns sporta inventārs

Pilsrundāles vidusskolai iegādāts jauns sporta inventārs

Rundāles novada dome īstenojusi projektu “Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde Rundāles novada vispārējās izglītības iestādēs”, ar mērķi pilnveidot inventāru izglītības iestādēm, lai nodrošinātu izglītojamiem pilnvērtīgas iespējas apgūt nepieciešamās fiziskās aktivitātes īstenojot daudzveidīgas sporta aktivitātes un attīstot profesionālās sporta iemaņas.
Tādējādi ir radīti priekšnosacījumi mūsdienīgu sporta stundu organizēšanai, nodrošinot skolotāja un skolēna mērķtiecīgu sadarbību radošā un drošā darba atmosfērā, attīstot ieinteresētību.
Īstenotā projekta ietvaros iegādāts sporta inventārs un aprīkojums Rundāles novada izglītības iestādēm: speciālajai pirmsskolas izglītības iestādei “Saulespuķe”, pirmsskolas izglītības iestādei “Mārpuķīte” un Pilsrundāles vidusskolai, kopumā aptverot mērķa grupu ap 450 izglītojamiem.
Pilsrundāles vidusskolai iegādāts nepieciešamais inventārs izglītojamo pilnvērtīgai dalībai projektā “Sporto visa klase” (basketbola bumbas, florbola nūju komplekti, lecamauklas, vingrošanas nūjas, pildbumbas, vingrošanas apļi, lidojošie šķīvīši, smilšu maisiņi, ķegļu komplekti, vingrošanas auklas), kā arī inventārs badmintona un lielā tenisa aktivitāšu organizēšanai.

Kristīne Kociņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

07.10.2016.