Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Tiks iegādāts sporta inventārs

Tiks iegādāts sporta inventārs

Pilsrundāles vidusskolai tiks iegādāts jauns sporta inventārs

Rundāles novada dome uzsāk īstenot projektu „Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde Rundāles novada vispārējās izglītības iestādēs” ietvaros līdz septembra beigām plānots iegādāties jaunu sporta inventāru.
Kopējās projekta izmaksas veido 6999,50 eiro lielu summu, no kuriem 3499,75 eiro ir Izglītības un zinātnes ministrijas piešķirtais finansējums, 3499,75 eiro – Rundāles novada domes līdzfinansējums.
2016. gadā Pilsrundāles vidusskola ir pieteikusies un tika apstiprināta dalībai projektā “Sporto visa klase”. Šajā mācību gadā trīsdesmit diviem 3. klases izglītojamajiem būs iespēja nodarboties ar sportu piecas reizes nedēļā, papildinot iepriekš esošās divas mācību stundas ar nodarbībām svaigā gaisā, apgūstot futbola spēles iemaņas un uzlabojot un nostiprinot fizisko sagatavotību. Lai nodrošinātu projekta „Sporto visa klase” sekmīgu realizāciju, tiks papildināts esošais inventārs, iegādājoties basketbola bumbas, florbola nūju komplektu, lecamauklas, vingrošanas nūjas, pildbumbas, vingrošanas apļus, lidojošos šķīvīšus, smilšu maisiņus, ķegļu komplektu un vingrošanas auklas. Tāpat tiks iegādāts badmintona komplekts un lielā tenisa raketes.
Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā projektu „Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde akreditētajās vispārējās un profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēs” konkursa ietvaros.

Kristīne Kociņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

30.08.2016.