Šodien vārda dienas svin: Ramona, Ritma

Svētki turpinās Žeimē

Svētki turpinās Žeimē

19.novembrī mūsu skolas skolēni bija aicināti uz Žeimi, kur tika atzīmēta Latvijas Republikas Neatkarības diena. Kāpēc? Žeime ir sena Zemgales teritorija, kurā arī tagad dzīvo latvieši. Lai arī projekts „ Starptautiskā sadarbība un tradīciju saglabāšana Zemgales reģionā” sen jau kā beidzies, uzdevums- nodrošināt ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp Lietuvu un Latviju, pateicoties cilvēku draudzībai un sirsnīgiem kontaktiem, ik gadus iegūst jaunas formas.
Lietuvieši bija padomājuši par visu.
Muzejā atklāja Daugavpils Marko Rotko mākslas centra mākslinieku Māra Čačkas un Baibas Priedītes darbu izstādi. Skaisti!
Pie Vienotības ozola, kuru apvija bērnu zīmējumi Latvijai, iededzām svecītes, veidojot Latvijas krāsas. Emocionāli!
Daudzfunkcionālajā centrā „ Ozoliņš” Žeimes jaunieši veltīja koncertu mums- latviešiem. Sirsnīgi!
Sulas, tējas, kafijas un smalkmaizīšu baudīšanas laikā bija cerēts, ka jaunieši savā starpā komunicēs, sāks veidoties draudzīgas attiecības. Bet, kā teica Dita- atbrauktu viņi pie mums kopīgi veikt kādu projektu, tad arī sadraudzētos, sadraudzētos darbojoties kopā. Viņai piekrita arī citi: Mārtiņš , Adriāna, Patrīcija, visi 11.kl.skolēni. Cerīgi!

Šajā pārsteiguma pasākumā biju arī es – skolotāja L.FELDMANE