Šodien vārda dienas svin: Lolita, Vitolds

Es, tu un Satversme

Es, tu un Satversme

Tieslietu ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija par godu Satversmes simtgadei 2022. gadā īsteno izglītojošo kampaņu 9. klašu skolēniem visā Latvijā “Es, Tu un Satversme”.

Izglītojošās kampaņas ietvaros Satversmes vēstneši – Latvijas juristi – apmeklēja Latvijas izglītības iestādes, lai skolēnus iepazīstinātu ar valsts pamatlikumu, tā vērtībām un nozīmi mūsu ikdienā.  Izglītojošā kampaņa dažādās Latvijas skolās ir lieliska iespēja skolēniem iegūt papildu zināšanas par Satversmi, savukārt Satversmes vēstnešiem ar savu vēstījumu aicināt stiprināt Satversmē noteiktās vērtības.  

Sīkāk par kampaņu: https://www.satversme100.lv/pasakumi/izglitojosa-kampana-es-tu-un-satversme/

Šī gada 2. novembrī šī izglītojošā lekcija “Es Tu un Satversme” notika arī Pilsrundāles vidusskolā 9.-12. klasēm.