Šodien vārda dienas svin: Lolita, Vitolds

MĒS LEPOJAMIES AR SAVU SKOLU!

MĒS LEPOJAMIES AR SAVU SKOLU!

Draudzīgā aicinājuma fonda 2022.gada reitinga līdere kopvērtējumā lauku vidusskolu grupā– Pilsrundāles vidusskola

Draudzīgā aicinājuma fonda reitinga izveidē izmanto Valsts izglītības satura centra apkopotos datus par centralizēto eksāmenu rezultātiem. Reitingā pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos  vērtē piecus mācību priekšmetus – latviešu valodu, matemātiku, angļu valodu, dabas zinības (bioloģija, fizika, ķīmija), vēsturi un skolas kopvērtējumā, kā arī skolu izaugsmi gan mācību priekšmetos, gan kopvērtējumā.

Lauku vidusskolu līderos 2022.gadā Bauskas novada Pilsrundāles vidusskola.

Pasākuma iniciators un organizators ir Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas atjaunotājs un ilggadējs vadītājs, Draudzīgā aicinājuma fonda dibinātājs un vadītājs Jānis Endele.

Sīkāku informāciju skatīt Draudzīgā aicinājuma fonda mājas lapā: https://www.konkurss.lv/da_eks/index.php?g=2022&b=99