Šodien vārda dienas svin: Egils, Egīls, Nauris

Celies, posies, iesaisties – lielā talka šogad 30. Aprīlī!

Celies, posies, iesaisties – lielā talka šogad 30. Aprīlī!

CELIES, POSIES, IESAISTIES – LIELĀ TALKA ŠOGAD 30. APRĪLĪ!

Aicinot sabiedrību rūpēties par vides sakopšanu, atveseļošanu un labiekārtošanu, šī gada 30. aprīlī jau 15. reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Lielā Talka. Tās laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, lai kopīgiem spēkiem tuvotos mērķim – Latvija kā tīrākā un sakoptākā vieta pasaulē. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad tiks saglabāts SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkas formāts, kā arī tradicionālās daudzskaitlīgās talkas, ievērojot tā brīža valstī noteiktos pulcēšanās noteikumus. Savukārt tuvojoties talkai, tiks atvērtas Lielās Talkas kartes, kurās būs iespējams atzīmēt savu atkritumu savākšanas, labiekārtošanas un SOLO talku.

Sīkāk: https://talkas.lv/2022/02/09/celies-posies-iesaisties-liela-talka-sogad-30-aprili/