Šodien vārda dienas svin: Georgs, Jurģis, Juris

Skolēnu panākumi sportā

Pilsrundāles vidusskolas skolēni piedalās Rundāles atklātajā čempionātā galda tenisā.

Sestdien, 19. februārī Pilsrundāles vidusskolas sporta zālē notika pēdējo gadu lielākais galda tenisa turnīrs Rundāles pagastā. Turnīrā piedalījās 23 spēlētāji no Bauskas un Jelgavas novadiem.

Pārliecinošu Uzvaru turnīrā izcīnīja Bauskas BJSS audzēkne Daniela Kučinska, kas finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja Valēriju Bobrovņikovu.

Turnīrā piedalījās arī Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi, 5.a klases skolnieks Renāts Anspoks, un 7. klases skolniece Kristiāna Anspoka, kas savās vecuma grupās izcīnīja godalgotās vietas. Renāts savā vecuma grupā izcīnīja 1. vietu, bet Kristiāna 2. vietu. Turnīrs tika aizvadīts ar daudzām skaistām cīņām un izspēlēm!