Šodien vārda dienas svin: Georgs, Jurģis, Juris

Skolēnu panākumi!

Dzimtās valodas dienas konkursā laureātu vidū arī Pilsrundāles vidusskolas skolniece

Dzimtās valodas dienā Latviešu valodas aģentūra sveic skolēnu radošo darbu konkursa „Tu esi Latvijas dārgums” uzvarētājus. Dalībnieku vidū ar atzinību 10.-12. klašu grupā tika novērtēta Amanda Ivulāne, Pilsrundāles vidusskolas 11. klases skolniece.

Organizatori: “Konkursā sagaidījām lielu pieteikumu skaitu – 848 radošos darbus (esejas, dzejoļus, domrakstus un zīmējumus) gan no Latvijas, gan latviešu skolām pasaulē. No katras skolas varēja iesūtīt ne vairāk par deviņiem darbiem, un tas nozīmē, ka konkursā piedalījās daudz vairāk bērnu un jauniešu”.

Žūrijas komisija spraigā diskusijā ir vērtējusi un noteikusi labākos radošos darbus. Arī šogad interesantāko darbu fragmenti tiks apkopoti un izdoti grāmatā, turpinot skolēnu radošo darbu krājumu sēriju, kurā izdotas jau piecpadsmit grāmatas