Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Atvērto durvju diena LLU

Atvērto durvju diena LLU

12.decembrī mūsu skolas 12. un 11.klases skolēniem bija iespēja braukt uz Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Autobusu piedāvāja universitāte, ar mūsu skolas skolēniem brauca arī skolēni no Bauskas ģimnāzijas un Iecavas vidusskolas. Skolēni šo iespēju, protams, izmantoja, jo tas var palīdzēt izdarīt izvēli pēc vidusskolas beigšanas. LLU iepazīstināja ar studiju programmām, visvairāk tika stāstīts par Mežapstrādes fakultāti un Pārtikas un Rūpniecības fakultāti.

Mežapstrādes fakultātē skolēniem bija iespēja uzzināt, ko šajā studiju programmā var apgūt. Protams, neiztikt jau arī bez uzdevumiem, kuri bija jāveic. Uzdevumi bija visdažādākie- atpazīt kokus, koku lapas, meža dzīvniekus, putnu dziesmas u.c., bija arī iespēja izmēģināt daudz dažādas spēles un atrakcijas, kuras ir veidotas no koka.

Vēlāk skolēni devās uz Jelgavas pili, kur bija pusstundu gara lekcija un ekskursija pa pili. Skolēni iepazinās ar Pārtikas un Rūpniecības fakultāti. Un, protams, šajā fakultātē neiztikt bez ēst gatavošanas, mūsu skolēni paši cepa un dekorēja piparkūkas. Skolēniem šī aktivitāte ļoti patika, skolēni bija draudzīgi un pozitīvi.