Šodien vārda dienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Dalība projektā “Nacionālā identitāte”

Dalība projektā “Nacionālā identitāte”

Pagājušā mācību gada pavasarī mūsu skolai bija iespēja piedalīties ļoti interesantā projektā. Uz mūsu skolu atbrauca 4.kursa studenti no LU Sociālo zinātņu fakultātes un piedāvāja iespēju piedalīties projektā ar nosaukumu „Nacionālā identitāte”, kuras ietvaros bija iespēja parādīt, kas mūsu novadā ir tāds, kas nav nekur citur, ar ko tas ir unikāls. Filmēšana norisinājās divas dienas, kuru laikā filmēšanas grupa kameras un mikrofonus uzticēja 12.klases skolēniem. Tika braukts pa visiem novada pagastiem un filmēts interesantais. Filmas montāža, protams, aizņem laiku, un tāpēc filmas gala versija gatava bija tikai šogad. Mūsu skola saņēma ielūgumu uz filmas pirmizrādi. 28.novembrī 12.klase kopā ar audzinātāju Agritu Jeršovu brauca uz Rīgu, kur varēja vērot, kas tad viņiem ir sanācis.

12.klases skolēni, kā arī audzinātāja, atzīst, ka rezultāts bija negaidīti labs. Viņi pat iedomāties nevarēja, ka iznākums būs tik interesants. Mūsu novads tika nodēvēts par „Baroka novadu”.