Šodien vārda dienas svin: Mirta, Ziedīte

Panākumi sportā!

Kristiāna Anspoka un Renāts Anspoks ar uzvarām individuālajās spēlēs debitē Latvijas Republikas pieaugušo komandu čempionātā galda tenisā!

29. oktobrī un 30. oktobrī Alojā un Rencēnos startēja Latvijas 2022./2023. gada sezonas komandu čempionāts galda tenisā. Apvienojoties ar sportu skolu Dartija, ir izdevies izveidot vienu meiteņu komandu, kas debitēja sieviešu virslīgā, un vienu puišu komandu, kas debitēja 5. līgā. Meiteņu komanda parādīja cīņu katrā spēlē, bet pie komandas uzvaras vēl tikt neizdevās. Atsevišķās individuālajās spēlēs uzvaras izcīnīja Rēzija Meļķe (Dartija) un mūsu skolas audzēkne Kristiāna Anspoka, kas savā pirmajā mačā ar rezultātu 3:0 pārspēja Elindu Kravinsku no Kuldīgas. Puišu komanda pirmo posmu iesāka ļoti veiksmīgi, un savā līgā debijā izcīnīja 3 uzvaras, un piedzīvoja 1 zaudējumu pret pieredzējušo Jūrmalas komandu. Jau debijā pie savas pirmās uzvaras Renāts Anspoks, kas uzvarēja savu pirmo individuālo maču ar rezultātu 3:1, pārspējot GTK Hercogs/Skrunda komandas spēlētāju Aivaru Rudzrogu.

Foto: A: Šutka

Bauskas BJSS/Dartija komanda sieviešu virslīgas pirmajā posmā:

Rēzija Meļķe (Dartija) no labās puses.

Kristiāna Anspoka (Bauskas BJSS) centrā.

Elīza Manavicka (Bauskas BJSS) no kreisās puses.

Treneris – Aleksandrs Šutka.

Foto: A: Šutka

Bauskas BJSS/Dartija komanda vīriešu 5. līgas pirmajā posmā:

Reinis Rozentāls (Dartija) no labās puses.

Arvīds Upenieks (Bauskas BJSS) centrā.

Renāts Anspoks (Bauskas BJSS) no kreisās puses.

Treneris – Egmonts Cildermanis.