Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Panākumi sportā!

Panākumi sportā!

Kaspars Tabors izcīna uzvaru Rundāles atklātajā čempionātā galda tenisā.

Foto: A.Šutka

Pilsrundāles vidusskolas audzēkņiem izcīnītas 2 medaļas.

Sestdien, 22. oktobrī Pilsrundāles vidusskolas sporta zālē notika līdz šim lielākais galda tenisa turnīrs Rundāles pagastā. Turnīrā piedalījās 25 spēlētāji no Bauskas un Dobeles novadiem. Uzvaru turnīrā izcīnīja Kaspars Tabors (Dobele), kas finālā ar rezultātu 3:2 sīvā cīņā pārspēja Valēriju Bobrovņikovu (Bauska). 3. vietu turnīrā izcīnīja Bauskas BJSS audzēkne Elīza Manavicka, kas ar rezultātu 3:2 ļoti līdzīgā spēlē pārspēja pieredzes bagāto Vilni Gailumu no Iecavas. Kopumā turnīrā piedalījās gan pieredzes bagātie spēlētāji, gan gados jaunie spēlētāji no Bauskas, Pilsrundāles un Iecavas.

Labu spēli un stabilu sniegumu demonstrēja Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi Kristiāna Anspoka un Renāts Anspoks.

Renāts mini-kadetu vecuma grupā izcīnīja 1. vietu.

Kristiāna savā vecuma grupā starp jaunietēm izcīnīja 2. vietu.

Turnīrs tika aizvadīts ar daudzām skaistām cīņām un izspēlēm!

Foto: A.Šutka

Foto: A.Šutka

Foto: A.Šutka

Foto: A.Šutka

Foto: A.Šutka