Šodien vārda dienas svin: Georgs, Jurģis, Juris

Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Strauji tuvojas Ziemassvētki – mīlestības, gaišuma un piedošanas laiks. Līdz šiem burvīgajiem svētkiem palicis nepilns mēnesis. Varētu šķist, ka laika ir gana, taču patiesībā mēnesis paskrien vēja spārniem.

Lai parūpētos par svētku noskaņu, visu klašu skolēni tika aicināti izdekorēt savu klašu telpas, jo, ienākot jebkurā klasē, rastos šī burvīgā apziņa, ka svētku laiks vairs nav aiz kalniem. Gaiteņu telpas šogad rotāsim ar eglītēm.
Decembra pirmajā nedēļā rotāsim savu klasi un skolu.
No 1. līdz 16. decembrim skolā rit labdarības akcija – svētkos iepriecināsim tās Rundāles novada ģimenes, kam pašlaik nepieciešama palīdzība. Vairākām mums līdzās dzīvojošām ģimenēm ļoti vajadzīga pārtika, ļaudis priecāsies arī par mūsu darinātām Ziemassvētku dāvanām – vasarā sagatavotu ievārījumu, kompotu, konservētiem dārzeņiem, viņu sirdis ziemas spelgonī sasildīs arī mūsu dāvātas sveces liesmiņa. Nepaiesim garām!
Pasākumi decembrī:
1.decembrī plkst.13.00 Pilsrundāles vidusskolā leļļu teātris „Upe”
5.decembrī  plkst. 12.00 Pilsrundāles vidusskolā  tikšanā ar rakstnieku Māri Runguli
17.decembrī plkst. 10.30 Bērsteles skolā Ziemassvētku pasākums
18.decembrī plkst. 11.00 Svitenes   skolā Ziemassvētku pasākums
18.decembrī plkst. 9.30 Pilsrundāles vidusskolā Ziemassvētku pasākums 1.-4.kl.
18.decembrī plkst. 18.00-23.00 Pilsrundāles vidusskolā Ziemassvētku balle5.-12.kl.
19.decembrī plkst. 9.00 Pilsrundāles vidusskolā Ziemassvētku pasākums 5.-12.kl.