Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Tikšanās ar rakstnieci

Tikšanās ar rakstnieci

15.decembrī notika 10.klases skolēnu tikšanās ar rakstnieci Kristīni Teilāni Pilsrundāles bibliotēkas projekta “Rakstnieki Rundālē – 3” ietvaros.
Rakstnieku neviens tā arī nesagaidīja, tomēr “diemžēl” šeit neiederas, jo tika sagaidīts kas vērtīgāks.
Reti kad cilvēks runā kaut ko svarīgu, patiešām nozīmīgu vismaz sev- nav drosmes atklāties- ir tikai bailes pret baru un pieņemto viedokli. Un te pēkšņi Kristīne… viens no nedaudziem cilvēkiem, kurš, stāstot par savu rūgto pieredzi, negaida klausītāju žēlastību vai atziņu, nesūdzas, cik netaisnīgs ir liktenis: “Visu, kas ar mani ir noticis, es uzskatu par veiksmi”.
Cilvēks, kas vienmēr smejas liktenim sejā, lai cik tā būtu kropļaina un ļauna, ir psihopāts… Neuzvarams psihopāts.
Ļoti grūti nemelojot izmainīt kādu cilvēku uz labo pusi, un Kristīnei tas diez vai izdevās; viņa uz to nemaz netiecās. Taču šī tikšanās atstāja iespaidu visiem klātesošajiem un deva daudz vielas pārdomām- kāpēc mēs esam tik dažādi? Kāpēc baidāmies būt nesaprasti? Kāpēc kaunamies saprast citus…

 Dāniels Tanona – 10.klase