Šodien vārda dienas svin: Alfs, Bernadeta, Mintauts

Skolēnu autobusu saraksti 2022./23.

Skolēnu autobusu saraksti 2022./23.
Maršruts Nr.1

Autobusa atiešanas laiki

Kokāļi – Grāvendāles pienotava – Punslavas – Viesturi – Vairogs – Bērsteles  skola – Pilsrundāles  vidussskola – Pilsrundāles skola – Bērsteles skola – Pagr. uz Pērnaviešiem – Pagr.  uz Raņķiem – Pagr. uz Jāčūnām – Vairogs – Širvji – Viesturi – Grāvendāles pienotava – Punslavas – Kokāļi
Maršruts Nr.2

Autobusa atiešanas laiki

Jāņukrogs – Veckaupēni – Svitenes skola – Bērstele – Pilsrundāles vidusskola

Pilsrundāles vidusskola – Svitenes skola – Bērsteles skola – Puszābaki – 3.pagr. uz Mūrniekiem – Pilsrundāles vidusskola- Bullēni -Svitenes skola –  Bērsteles skola – Vairogs – Viesturi- Saulaine – Rundāles novada dome)

Maršruts Nr.3

Autobusa atiešanas laiki

Alejas – Enitēni – Pilsrundāle 1 – Saulaine – Ziedoņi – Pilsrundāles vidusskola – Saulaine – Pilsrundāle 1 – Enitēni – Alejas