Šodien vārda dienas svin: Mirta, Ziedīte

Sasniegumi sportā

Šī gada, 27.janvārī Pilsrundāles vidusskolas skolēni piedalījās volejbola sacensībās 1.skolu grupā. Sacensības norisinājās Valles pamatskolā.

Pēc skolēnu sacītā, esot veicies ļoti labi. Sacensībās piedalījās 3 meiteņu komandas un 4 zēnu komandas. Pārstāvot Pilsrundāles vidusskolu, Bauskas 2.vsk, Vecumnieku vidusskolu un Valles pamatskolu.
Mūsu skolas meitenes ierindojās 2.vietā un zēni 3.vietā.

✅Meiteņu komandā spēlēja: Karīna Haritonova, Katrīna Ārente, Kristiāna Anspoka, Amanda Opočkina, Rebeka Krikščūne un Amanda Audzēkne.

✅Zēnu komandā spēlēja: Regnārs Haritonovs, Vadims Čolno, Arsēnijs Babuka, Deniss Vasiļjevs, Matīss Toronijs, Ņikita Žuravļovs un Dominiks Ribikauskis.

Liels paldies skolotājam Vilnim Zariņam, kurš skolēnus sagatavoja sacensībām, kā arī paldies visiem pārējiem sacensību dalībniekiem