Šodien vārda dienas svin: Gundega, Terēze

Zīmējumu konkurss “Valsts policijai – 100”

Piektdien, 7. decembrī, Bauskas policijas zālē pulcējās likumsargi, lai atzīmētu Valsts policijas 100.gadadienu un zīmējumu konkursa “Valsts policijai-100 uzvarētāji”. Paldies tika teikts Bauskas iecirkņa policistiem, kuri godprātīgi un priekšzīmīgi veikuši savus amata pienākumus, bet konkursa uzvarētāji ieguva dāvanas par savu veikumu.
Valsts policijas jubilejas sakarā VP Zemgales reģiona pārvalde rīkoja zīmējumu konkursu «Valsts policijai 100» 1. – 4. klašu skolēniem. Konkursa mērķis bija izprast Valsts policijas darbu, veidot savu redzējumu par to, kā arī veicināt skolēnu radošumu.
Rīkotajā konkursā atsaucība bija ļoti liela. Iesūtot savus zīmējumus, skolēni sveica policistus svētkos. Konkursā piedalījās skolēni no 40 Zemgales reģiona skolām. Saņemti 889 zīmējumi no Jelgavas, Dobeles, Aizkraukles, Jēkabpils, Bauskas, Tukuma skolām. Visvairāk zīmējumu iesūtīti bija no Jēkabpils skolām-237, bet no Bauskas – 137 zīmējumi.
Konkursā piedalījās Pilsrundāles vidusskolas 2.b klases skolēni. Ar savu radošo izpausmi viņi sveica policijas darbiniekus svētkos, atspoguļojot zīmējumos viņu skarbo ikdienas darbu.
“Policijai ļoti vēlu glabāt pozitīvu tēlu”- šādu vēlējumu policijas darbiniekiem veltīja 1.vietas ieguvēja 2.b klases skolniece Elīza Kaufmane, bet žūrijas simpātijas balvu ieguva 2.b klases skolniece Evelīna Petrone.
Skolotāja Ilga Vaičūne.