Šodien vārda dienas svin: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Uzdrīkstēties uzvarēt

Ķīpsalas izstāžu hallē 31. oktobrī notika lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference jauniešiem #UZDRĪKSTIES UZVARĒT, kopumā pulcējot 5000 skolēnus, jauniešus un skolotājus no visas Latvijas. Šī gada konferences tēma bija “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod. Šī gada konferencē uzstājās Maksims Jegorovs (Accenture Latvia), Alise Balgalve (Musli Graci), Edgars Rozenvalds (Wood Religion Barbershop), Līderu programmas absolventi Ernests Vēzis un Nannija Pētersone, 2019. gada Latvijas labākais skolēnu mācību uzņēmums Wheelift, Ieva Vīgante (Swedbank Latvia), Raimonds Kulbergs (Funderful),Dāvis Dudelis (Avenei), Jānis Rozenblats (Mailigen), Iļja Krūmiņš (Gamechanger Audio), Emīls Kaupers, Edgars Kaupers, Roberts Vanags (Carnival Youth) un citi.
Šogad uz konferenci no Pilsrundāles vidusskolas brauca dažādu klašu skolēni – gan no 12. un 9. klases aktīvākie, gan arī Biznesa pulciņa jaunieši no 6.a, 7. un 8. klasēm.
Konferencē pavadījām visu dienu, guvām lieliskus iespaidus. Papildus konferencē notiekošajām uzrunām otrā telpā notika radošās darbnīcas, kurās jaunieši varēja izmēģināt IQ spēles, fotografēties, iepazīties ar Swedbank piedāvājumiem, aplūkot talantīgākos pagājušā gada Skolēnu mācību uzņēmumu produktus, iepazīties ar Latvijas Republikas patentu valdes darbu.