Šodien vārda dienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris

Nodarbība karjeras projekta ietvaros 9.-12.klasei

Šī gada 29.novembrī skolā viesojās  “Dzīves kvalitātes studijas FunA”  kouči.  Viņu galvenais viesošanās mērķis bija palīdzēt jauniešiem saprast savas spējas, lai izvēlētos pareizu ceļu skolas. Skolēniem no 9. līdz  12. klasei,  bija iespēja vairāk iepazīt sevi, stiprās un vājās puses, spēlējot spēles, uzdodot jautājumus un ieklausoties sevī.  Pasākums  sākās  ar profesijas  izvēli,  kam nav nepieciešama profesionālā izglītība. Pēc jautājuma, kurš ir apmierināts ar šo amatu tika saņemtas tikai negatīvas atbildes. Noslēgumā nodarbības  vadītāja padalījās arī ar savu pieredzi pēc vidusskolas un pateica ļoti svarīgu teikumu, kuru ikvienam vajadzētu atcerēties – “Nekad nav par vēlu mācīties!”. Pēc lekcijas, apspriežoties klasē, visiem bija tikai pozitīvas emocijas.
Annija Stabulniece par pasākumu: “Šī nodarbība bija savādāka kā citas, jo skolēni varēja vairāk iesaistīties. Jebkurš skolēns varēja runāt un paust savu viedokli, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgi un liek vairāk sekot līdzi notiekošajam. Es domāju, ka ikviens no skolēniem ieguva sev kādu labumu piedaloties.”

Melisa Rence