Šodien vārda dienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris

Svitenes skolēni noslēdz akciju “ZAĻĀ JOSTA” apmeklē Latvijas TV

„ZAĻĀS JOSTAS” akcijas noslēguma rezultātā, kurā piedalījāmies šī gada sākumā vācot nolietotās elektropreces, mēs saņēmām dāvinājumu – apmaksātas ekskursijas gida pakalpojumus un ieejas biļetes Dabas muzejā Rīgā 8.oktobrī. No piedāvājuma skolēni izvēlējās „ Miljoniem gadu pirms un pēc dinozauriem”. Pa īstam baudāma bija iespēja daļu eksponātu aptaustīt ar rokām. Redzējām gan dinozauru, gan milzīgo mamutu eksponātus. Šajā dienā saņēmām arī „ZAĻĀS JOSTAS” dāvanu – spēli „Domātājs”. Ar to arī beidzās mūsu dalība iepriekšējā izsludinātajā konkursā Latvijā.

Šajā dienā apmeklējām Televīzijas studiju Zaķusalā. Interesanti bija redzēt TV raidījuma „ Kas te? Es te” ieraksta telpas. Visi varēja pasēdēt raidījuma tēlu krēslos pie galda, pieklauvēt pie kaimiņu durvīm, uzkāpt bēniņos, nokāpt pagrabā, kurš izrādījās pavisam sekls. Grūti bija noslēpties, lai TV ekrānā kļūtu neredzams. Liels gods bija uzaicinātajam mazajam Kārlim K., Leilai R., un Leonardam N. apsēsties pie TV Panorāmas raidījuma lielā galda. Interesanti bija aplūkot citu LTV 1 TV raidījumu ierakstu telpas un aprīkojumu. Apskatījām veco kameru, radioapparātu izstādi, pirmo televizoru ar ūdeni palielinātāja vietā un iekrāsoto papīru ekrāna košumam. Ekskursija bija aizraujoša.