Šodien vārda dienas svin: Bārbala, Līksma

3.b klase eTwinning projektā “Christmas postcrossing” 2015

Projektā piedalās ES valstis. Tās savā starpā apmainās ar Ziemassvētku kartiņām. Vienai jābūt savā valodā rakstītai – otrai angļu valodā. Projekta mērķis – veicināšana kristīgajām vērtībām * Eiropas sadarbība *, iepazīt citas *Ziemassvētku tradīcijas *, iegūt jaunus draugus. Paredzamais rezultāts: izveidot ilgstošas attiecības starp skolēniem, izveidot Ziemassvētku kartiņu izstādi. Dalībnieki ir no Slovākijas, Turcijas, Polijas, Horvātijas, Bulgārijas, Grieķijas, Slovēnijas, Spānija, Apvienotās Karalistes un Latvijas. Pašlaik esam saņēmuši jau pirmos apsveikumus. Kad būs saņemti visi, tad rīkosim izstādi. Skolēniem interesanti ir izlasīt apsveikumus citās valodās, kā arī vērot skolēnu aktivitātes ar TwinSpace starpniecību.

Sīkāka informācija mājas lapā