Šodien vārda dienas svin: Bārbala, Līksma

Olimpiskā diena 4.a un 4.b klasei

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2016” šogad notika 23.septembrī 531 norises vietās visā Latvijā, kas kopā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībnieku no 95 Latvijas novadiem un pilsētām. Pasākuma devīze – “Padod bumbu!”.

“Olimpiskās dienas 2016” devīze Latvijā bija “Padod bumbu!”, jo tā bija veltīta Olimpiskā sporta veida – volejbola popularizēšanai”, akcentē LOK ģenerālsekretārs, Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers. “Volejbols Latvijā ir populārs sporta veids, kas vienmēr ir lepojies ar augstiem sportiskiem sasniegumiem un izciliem sportistiem. Arī 2012.gada Londonas Olimpiskajām spēlēs pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš izcīnīja Olimpiskās bronzas medaļas.”

“Olimpiskā diena 2016” šogad bija “Eiropas Sporta nedēļas” sastāvdaļa. “Eiropas Sporta nedēļas” mērķis bija veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tika aicināts ikviens iedzīvotājs.
Lai gan oficiāli Pilsrundāles vidusskola netika pieteikta Olimpiskajai dienai, tomēr tajā notika sportiskas aktivitātes. Pilsrundāles vidusskolas 4.a un 4.b klase pēc kopīgas skolas vingrošanas bija izdomājušas interesantus sporta veidus un stafetes , kurus izpildot varēja iegūt olimpiskās medaļas. Spēles tiesāja un medaļas dalīja tiesneši: Līga Bajāre, Baiba Strautniece un Jānis Smilga.