Šodien vārda dienas svin: Gundega, Terēze

Konkurss “Izgatavo lelli”

Novembrī MM skolas audzēkņi piedalījās Apgāda Zvaigzne ABC izsludinātajā konkursā „Izgatavo lelli” neprofesionāliem leļļu veidotājiem. Aicināti piedalīties  gan lieli, gan mazi, galvenais vienojošais – interese apgūt ko jaunu.
Konkursa organizatore māksliniece Elita Šmēdiņa ir izvirzījusi visai striktus noteikumus – un ne velti, jo uzvarētājs balvā saņems viņas darinātu lelli!
Pie darba ķērās visi 4.,5.,6.kursu audzēkņi. Pieredzējušā mākslinieka  pedagoga Kirila Panteļējeva  vadībā  atveidoja savu  iepriekš skicēto, iedomāto lelles tēlu  no plastikas gaisā cietējošā materiāla. Protams, tās visas bija jāietērpj, jānofotografē. Darbus sagatavoja – K.M.Škapare, L.Gila, S.Ogrēna un L.K.Dičpetere. Leļļu tērpi tika gatavoti skolotājas G.Novikas un skolotājas Guntas Šurnas vadībā.
Fotogrāfijas  nosūtījām  konkursa organizatoriem ZVAIGZNE ABC. Decembrī ZVAIGZNES ABC mājas lapā visi varēja iesaistīties balsošanā par savu simpātiskāko lelli. Janvāra mēnesī žūrija izvirzīs savus uzvarētājus, kurus apbalvos un kuru fotogrāfijas izvirzīs izvietošanai Rīgas veikalu vitrīnās.