Šodien vārda dienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris

Mākslas nodaļa 2022

Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi un piedzīvojumi 2021./2022.mācību gadā
Vasaras zaļā prakse

Mākslas nodaļā -Zaļā prakse 2022. Zīmējam un gleznojam Pilsrundālē, Bauskā un Svitenē.

2.SEMESTRA SKATE
Mākslas nodaļas audzēkņi izstāda savus darbus II semestra lielajā darbu skatē -zīmēšanā, gleznošanā, darbos materiālā, kompozīcijā un veidošanā.
2021.|2022.māc.g.

Mākslas nodaļas 3.kursa audzēknei Madarai Leinei ATZINĪBA 2.Starptautiskajā šķiedrmākslas darbu konkursā bērniem un jauniešiem. Sveicam Madaru un viņas skolotāju Svetlanu Rājevu!

Mākslas nodaļas audzēknes Elizabetes Kārkliņas gleznojums saņem diplomu mākslas konkursā “Dzīve kā košums”. Šogad konkursa tēma bija “Sapnis par mūziku”.

Martā Mākslas nodaļas audzēkņi devās pētīt un saprast 18.gadsimta mākslu Rundāles pilī. Mūsu uzmanības centrā bija griestu gleznojumi un veidojumi, kā arī parādes portreti. Ieskatījāmies izstādē par Rundāles pils būvvēsturi. Bija interesanti aplūkot senos priekšmetus no pils būvēšanas un restaurācijas laika.

Pirmo reizi Mākslas nodaļā gatavojām tērpus un filmējām video netradicionālās modes skates konkursam “Kosmoss, planētas, Visums”, ko rīko Špoğu Mūzikas un mākslas skola. Dalībnieces bija 1.-3.kursu audzēknes mūsu jaunās skolotājas Svetlanas Rājevas vadībā, kura pati arī filmēja, montēja, pieskaņoja mūziku, lai izveidotu 5 minūšu video. Visiem tā bija brīnišķīga un neatkārtojama pieredze!