Šodien vārda dienas svin: Jāzeps

Koncerts Juglas Neredzīgo pansionātā

2017.gada 14. decembrī Pilsrundāles vidusskolas Mūzikas skolas klavierspēles un vokālās klases audzēkņi sniedza Ziemassvētku koncertu  Juglas Neredzīgo pansionātā. Pansionāta ļaudis mūs uzņēma silti un atsaucīgi. Daudzi no viņiem šūpojās līdzi atskaņotajiem skaņdarbiem. Muzicējām kopā ar Garkalnes vidusskolas Mūzikas skolas vijoles klases audzēkņiem. Koncerta noslēgumā skolotājas Solveigas Selgas meitiņa Amanda uz klavierēm nospēlēja „We wish you a merry Christmas”.
Paldies skolotājai Solveigai Selgai, Mūzikas skolas audzēkņiem un viņu vecākiem par skaisto koncertu. Vēlos pateikt mīļu paldies mūsu direktorei Andai Liškauskai, Evelīnas Petrones un Dārtas Beinarovičas mammām par atbalstu koncerta organizēšanā.

Jauku Adventa laiku vēlot, Mūzikas nodaļas vadītāja Inese Lavrinoviča