Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Pēdējais skolas zvans 2023

Pēdējais skolas zvans 2023

Tik neierasti, bet šogad Pilsrundāles vidusskolas pēdējais zvans uz stundu 9. un 12. klašu skolēniem skanēja sestdienā.

Stalto kastaņu sveču un maigi smaržojošu ceriņu ielenkumā 33 devītās klases un 6 divpadsmitās klases skolēni ar pompu atveda savas klases audzinātājas uz skolu pārsteidzošos transporta līdzekļos, kas ir viena no aizraujošākajām mūsu skolas tradīcijām. Katru gadu topošie absolventi pārsteidz skolas biedrus un skolotājus ar savām idejām – piedzīvoti gan zirgu pajūgi un policijas konvojs, pat helikopters.

 

Tā kā mūsu skolas tradīcijas ir, ka 1. septembrī “lielie” skolā ieved mazos pirmklasniekus, tā pēdējā zvana dienā 1.klases skolēni topošos absolventus izvada un tos sveic ar sirsnīgiem ceļa vārdiem. Atvadu vārdus teica gan skolas direktore Daiga Saka, gan skolēnu pašpārvaldes prezidente Kitija Gāže, kas vienlaikus nodeva savas amata pilnvaras savai pēctecei, gan ar skanīgu dziesmu atvadījās 9. klases skolēni.

 

Vēlam visiem veiksmīgu mācību gada noslēgumu un izturību eksāmenos!