Šodien vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds

Lepojamies! Skaļās lasīšanas konkurss

Lepojamies! Skaļās lasīšanas konkurss

Lepojamies!

2 nominācijas – izturīgākais un raitākais lasītājs. Patīkams satraukums, prieks, saviļņojums…tik plašs emociju klāsts 5. klases skolniecēm Ketijai Feldmanei un Evelīnai Neilandei pārstāvot Pilsrundāles vidusskolu reģiona Skaļās lasīšanas sacensībās.

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības ir konkurss 11-12 gadus jauniem 5. klases skolēniem ar mērķi pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

Evelīnai patīk gatavot, tāpēc izvēlējās žūriju un dalībniekus iepazīstināt ar Filipa Rīva un Sāras Makintairas grāmatu “Kūkas kosmosā”. Savukārt Ketijai patīk daiļliteratūra, ko klasiski meitenes neizvēlas. Viņa savu dalību konkursā pieteica ar Mērijas Poupas Osbornas grāmatas fragmentu “Dinozauri pievakarē”.

Skolnieces konkursā līdz ar pozitīvām emocijām ieguva arī jaunu pieredzi, gan nolūkoja nākamo daiļliteratūru, ko izlasīt. Paldies Bauskas novada kuratorei Sarmītei Zandarei par pārsteiguma pilno noorganizēto pasākumu!