Šodien vārda dienas svin: Karmena, Manfreds, Milda

Pasākums „Gada skolēns” ir noticis

Konkurss „Gada skolēns” Pilsrundāles vidusskolā notika 5. aprīlī. Konkursā piedalījās 18 skolēnu no Rundāles novada izglītības iestādēm.

Konkursa mērķis – paaugstināt izglītības kvalitātes prestižu skolas skolēnu vidū, veicināt skolēnos vēlmi labāk mācīties, aktivizēt ārpusstundu pasākumu darbības formu ieviešanu, atklāt un veicināt apdāvināto bērnu attīstību skolā. Uzvarētāji tiek noteikti sākumskolā, pamatskolā un vidusskolā.

Konkursa organizēšanas kārtība.

Klasē notika balsošana. Pēc balsošanas rezultātiem tiek izvirzīti kandidāti no katras klases. Klases audzinātājs sagatavoja pieteikumu konkursam un raksturojumu katram dalībniekam.

Sacensības notika 1.-4. klašu, 5.- 7. klašu, 8. – 9. klašu 10.- 12. klašu grupās. Konkursu vērtēja žūrija, kuras sastāva bija metodisko komisiju pārstāvji, vadības pārstāvji, SD pārstāvji.

Skolēniem bija jāizpilda erudīcijas tests un jāsagatavo savu vizītkarti „Iepazīsties! Tas esmu es”, kurā jāpastāsta par sevi, saviem vaļaspriekiem, jādemonstrē savas talants.

Konkursa uzvarētāji tiek izvēlēti pēc visās konkursā iegūto punktu skaita un viņiem tiek piešķirts tituls „Gada skolēns sākumskolā”, „Gada skolēns pamatskolā”, „Gada skolēns vidusskolā”.

Rezultāti būs zināmi pēc pavasara brīvlaika, tad notiks konkursa „Gada skolēns” noslēguma pasākums Pilsrundāles vidusskolā. Titula ieguvēji 8.-9.kl. grupā un vidusskolas grupā piedalīsies Bauskas un Rundāles novada izglītības iestāžu konkursā „Gada skolēns 2014”.