Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Panākumi sportā!

Panākumi sportā!

Renāts Anspoks izcīna zelta medaļu Latvijas 2022. gada jauniešu komandu čempionātā galda tenisā!

 

Par Latvijas čempionu 2022. gada komandu čempionātā galda tenisā, kas norisinājās 8. oktobrī Kuldīgā, kļuva mūsu skolas audzēknis Renāts Anspoks, kas kopā ar Artūru Lūku (Dienvidkurzemes SS) izcīnīja 1. vietu 2010. gadā  dzimušie un jaunāki zēnu vecuma grupā, līdzīgā fināla mačā pārspējot Rīgas komandu – GTK Baltais, kurā startēja Maksims Rusinovs un Rostislavs Ovčiņņikovs. Kopumā visa turnīra laikā Renāts demonstrēja labu spēli. Netrūka daudz līdzīgu un spraigu spēļu, kurās gūtas skaistas uzvaras.

  1. vietu 2006. gadā dzimušām un jaunākām meitenēm vecuma grupā izcīnīja mūsu skolas audzēkne Kristiāna Anspoka, kas spēlēja kopā ar Agnetu Smiltnieci (Dienvidkurzemes SS). Kristiāna demonstrēja lielu cīņassparu un skaistu tenisu visa turnīra garumā.

Mūsu skolas galda tenisisti turpina gatavoties nākošajiem turnīriem.

 

Foto: A.Šutka

Foto: A.Šutka

Foto: A.Šutka