Šodien vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds

Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas 2019./2020. mācību gada aktivitātes

Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas 2019./2020. mācību gada aktivitātes

2019. gada 29. septembrī Vokālās mūzikas – kora klases audzēknes muzicēja jaunajā MFC Dzejas un pasaku mēnesim veltītajā pasākumā “Stāsti lielam un mazam”. Īpaši aplausi tika veltīti mūsu nodaļas beidzējam- ģitāras spēles audzēknim Darenam Rimševicam. Audzēkņi ar lielu interesi noklausījās Imanta Lancmaņa un mākslinieces Anitas Paegles spoku un bērnības stāstos.
Sirsnīgs paldies MFC vadītājai Lilitai Lauskiniecei un audzēkņu vecākiem.
Šajā mācību gadā profesionālās ievirzes izglītības programmās kultūrizglītību apgūst 27 izglītojamie.
Īstenotās profesionālās ievirzes izglītības programmas:

  • Vokālā mūzika- kora klase 10V 212 06 1 (profesionālās izglītības programmas īstenošanas ilgums 4 gadi);
  • Taustiņinstrumentu spēle- klavierspēle 10V 212 01 1 (profesionālās izglītības programmas īstenošanas ilgums 4 gadi);
  • Stīgu instrumentu spēle- ģitāras spēle 10V 212 02 1 (profesionālās izglītības programmas īstenošanas ilgums 4 gadi);

Profesionālās izglītības programmas akreditētas 2014. gadā uz 6 gadiem.
Šajā mācību gadā mūzikas nodaļā tiek  realizēta vēl viena  profesionālās ievirzes izglītības programma – Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle 10V 212 03 1 (profesionālās izglītības īstenošanas ilgums 4 gadi).
Iepriekšējā mācību gadā klavierspēles audzēkne Dārta Beinaroviča piedalījās starptautiskajā P.Čaikovska klaviermūzikas konkursā Koknese Mūzikas skolā. Iegūta atzinība.
Ģitāras spēles audzēkņi papildināja savu kultūras izpratni “Ģitāristu sesijā” Praulienā.
Par tradīciju izveidojusies muzicēšana kopā ar Bauskas Mūzikas un mākslas skolas, Salgales Mūzikas un mākslas skolas, Kokneses Mūzikas un mākslas skolas, Rīgas 3. mūzikas skolas, Tukuma Mūzikas un mākslas skolas, Iecavas Mūzikas un mākslas skolas,  Biržu Mūzikas skolas (LT) audzēkņiem un skolotājiem.
Novēlu izturību  un radošas veiksmes mūzikas nodaļas audzēkņiem, skolotājiem un vecākiem!
Mūzikas nodaļas vadītāja Inese Lavrinoviča